Garantovaná hypotéka 2,99% na 2 roky. Platí pro uzavřené rezervace do 15. července 2023.

POSLEDNÍ VOLNÁ BYTOVÁ JEDNOTKA S JIŽNÍ ORIENTACÍ S POZEMKEM 500 m2 – před dokončením projekt RD o 2 BJ (celkem 4 bytové jednotky), v rezidenční lokalitě pozemků s jižní a západní orientací v centru města Velvary, okr.Kladno, ulice Svatojiřská. Bytová jednotka je navržena dispozičně jako 4+kk s obytnou plochou 84 m2, obývací pokoj+kk (29,3 m2), komora (2,1 m2), WC (1,4 m2), koupelna (5,5 m2), ložnice (12,3 m2), pokoj (10,2 m2), pokoj (10,2 m2). K jednotce náleží pozemek o velikosti 500 m2.  Domy jsou navrženy z kvalitních materiálů ve vysokém standardu – kvalitní německé vápenopískové zdivo (P10), nadstandardní zateplení EPS 20 cm, tepelné čerpadlo voda vzduch NIBE, teplovodní podlahové vytápění s optimálním teplotním spádem 30/40 st.C, izolační okna s trojskly. Cena je za bytovou jednotku vč.DPH a pozemku 500 m2 pro kompletní dokončení na klíč.  

Nízké měsíční náklady na energie a provoz. Poskytujeme profesionální poradenství při prodeji stávajících bytů klientům. Zajišťujeme hypotéční financování klientům pro naše developerské projekty.

Nabízíme prohlídky jednotek před dokončením.

    –     BJ 1 – 4+kk, OP 84 m2 v přízemí, pozemek k jednotce 500 m2  – POSLEDNÍ VOLNÁ JEDNOTKA S JIŽNÍ ORIENTACÍ      VOLNÉ   –   v inzerci 
   –      BJ 2 – 4+kk, OP 84 m2 v přízemí, pozemek k jednotce 500 m2                                                                                                                         PRODÁNO

 

 

 

 
 

                       

 

 

Projekt před dokončením RD Velvary, rezidenční lokalita Svatojiřská ulice