RD_dvojbungalov pohled zahrada Nabízíme výstavbu menšího projektu, celkem 4 RD navržených v dvojdomech – bungalovech na jižním okraji města Stochov (lokalita Slovanka, směr Tuchlovice nebo Lány), okr.Kladno. Dispozičně jsou přízemní zděné RD (bungalovy) navrženy jako 4+kk, s čistou obytnou plochou 80 m2, obývací pokoj + kk (31,8 m2), ložnice (12,4 m2), pokoj (9,2 m2), pokoj (8,5 m2), koupelna (6 m2), WC (1,4 m2), komora (1,9 m2) s vlastním pozemkem ke každému domu 480 m2. Pozemky se nachází na jižní stráni s krásným výhledem do krajiny. IS a komunikace jsou ve výstavbě a budou dokončeny před dokončením výstavby domů. Domy jsou navrženy jako úsporné v třídě B (PENB) a jsou z kvalitních materiálů – zděné materiály keramické broušené tvarovky Wienerberger Porotherm Profi 300 mm, zateplení EPS 150 mm, okna s trojskly, inteligentní elektrické podlahové vytápění s digitálními termostaty (celkem 6 ks), sádrové omítky. 2x parkování na vlastním pozemku. Možnost dobudování půdního úložního prostoru. Výběr vnitřních materiálů – obkladů a dlažeb, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří dle vlastní představy klienta. Klienti po dobu výstavby domu vlastní pozemek. Město Stochov a sousední obec Tuchlovice mají plnou občanskou vybavenost a nabízí ideální podmínky pro rodiny s dětmi. Nachází se zde MŠ, ZŠ, krytý plavecký bazén, prodejny TESCO a COOP, banka, pošta, lékárna, restaurace, kavárna, cukrárna, indoor golf, lékaři a další obchody a služby. Supermarket TESCO ve městě Stochov je vzdálený od lokality 1km. Výborná je dopravní dostupnost – do Kladna (10km), do Prahy (25km) s nájezdem na dálnici Praha – Karlovy Vary vzdáleném 1km od lokality. Doba dosažitelnosti Prahy autem je 15 min.

Vlakové spojení ze Stochova do Prahy 6 -Dejvice a na Masarykovo nádraží. Poskytujeme profesionální poradenství při prodeji nemovitostí klientům. Zajišťujeme výhodné hypotéční financování klientům pro naše projekty u naší partnerské banky. Nabízíme prohlídku vzorového domu, kde je možné vidět skutečně dispozice jednotky a použité standardní materiály. Zahájení výstavby projektu na podzim 2016, dokončení výstavby léto 2017. Cena je za kompletně dokončený a zkolaudovaný RD v dvojdomu včetně DPH a vlastního pozemku.

Cena RD :     2,98 mil.Kč vč.15%DPH a vlastního pozemku k domu 480 m2.

 RD 1  pozemek č.13  480 m²  volné
 RD 2  pozemek č.14  480 m²  Předrezervované
 RD 3  pozemek č.15  480 m²  Prodáno
 RD 4  pozemek č.16  480 m²  Prodáno

půdorysy 1. NP Stochov

Pudorys1NP dvojdum Stochov 1Situace dvojdum StochovPozemky StochovSupermarket Tesco2Vlakove nadrazi Stochov2Vlakove nadrazi Stochov