Vizualizace RD_Kunice_L_V2_005

DOKONČENO    Nabízíme výstavbu samostatných RD bungalovů L v Tuchlovicích (lokalita Slovanka, Stochov), okr.Kladno. Dispozičně jsou přízemní zděné bungalovy navrženy jako 5+kk, s čistou obytnou plochou 107 m2, obývací pokoj + kk (34,6 m2), ložnice (13,9 m2), pokoj (12,3 m2), pokoj (12 m2),

pokoj (10,6 m2), koupelna (7,1 m2), WC (2 m2), komora (2,3 m2) s vlastním pozemkem ke každému domu 527 m2. Pozemky se nachází na jižní stráni s výhledem do krajiny. Půdorys bungalovu tvaru L má své přednosti, atrium mezi oběma křídly půdorysu domu nabízí více soukromí, lepší ochranu před nepříznivým klimatem a dokonalé propojení prostoru domu s obytnou zahradou.

Domy jsou navrženy jako úsporné v třídě B (PENB) a jsou z kvalitních materiálů – zděné materiály keramické broušené tvarovky Wienerberger Porotherm Profi 300 mm, zateplení EPS 150 mm, okna s izolačními trojskly, inteligentní elektrické podlahové vytápění s digitálními termostaty (celkem 6 ks), vnitřní sádrové omítky, 2x parkování na vlastním pozemku. Možnost dobudování půdního úložního prostoru. Výběr vnitřních materiálů – obkladů a dlažeb, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří dle vlastní představy klienta.
Klienti po dobu výstavby domu vlastní pozemek.

Obec Tuchlovice a město Stochov mají plnou občanskou vybavenost a nabízí ideální podmínky pro rodiny s dětmi. Nachází se zde MŠ, ZŠ, krytý plavecký bazén, prodejna COOP, banka, pošta, lékárna, restaurace, kavárna, cukrárna, indoor golf, lékaři a další obchody a služby. Hypermarket TESCO ve Stochově je vzdálený 1 km od lokality. Výborná je dopravní dostupnost – do Kladna (10km), do Prahy (25km) s nájezdem na dálnici Praha – Karlovy Vary vzdáleném 2 km od lokality. Prohlídky vzorových domů přímo v lokalitě výstavby.

Vlakové spojení ze Stochova do Prahy 6-Dejvice a na Masarykovo nádraží.

Poskytujeme profesionální poradenství při prodeji nemovitostí klientům.
Zajišťujeme výhodné hypotéční financování klientům pro naše projekty u naší partnerské banky.

Zahájení výstavby projektu na podzim 2017, dokončení výstavby léto 2018.

Cena je za kompletně dokončený a zkolaudovaný samostatný RD včetně DPH a vlastního pozemku. Daň z nabytí pozemku ve výši 4% hradí Kupující.

RD na pozemku 527 m2   –      Dokončeno

 

 

1 RD bungalov L, Tuchlovice