DOKONČENO – v rámci menšího projektu nabízíme výstavbu úsporných zděných přízemních RD o 2 bytových jednotkách v Brandýsku, v nově dokončené lokalitě Pod panskou zahradou na okraji obce s krasným výhledem se západní nebo jižní orientací.

Dispozičně je každá bytová jednotka navržena jako 4+kk s obytnou plochou 81 m2. Dispozice: obývací pokoj + kuchyňský kout (30,2 m2), komora (1,7 m2), WC (1,9 m2), koupelna (5,9 m2), ložnice (12 m2), pokoj (10,7 m2), pokoj (8,7 m2). Ke každé jednotce náleží pozemek o výměře 410-447 m2. Dispoziční změny oproti nabízené studii domu možné zdarma.

Domy jsou navrženy z kvalitních materiálů ve vysokém standardu – zděné keramické broušené tvarovky pro přesné zdění Heluz Family 30, zateplení EPS 15 cm, inteligentní elektrické podlahové vytápění s termostaty v každé obytné místnosti, izolační okna s trojskly. Možnost dobudování půdního úložného prostoru. 2x parkování na vlastním pozemku ke každé jednotce. Klienti po dobu výstavby domu vlastní pozemek.

Zahájení výstavby projektu v létě 2019,  dokončení na jaře 2020.

Cena je za bytovou jednotku v RD včetně DPH a pozemku 410 m2 a zároveň platí pro vlastní dokončení interiéru (podlahy, obklady, vybavení koupelny a WC, interiérové dveře). Dokončení interiéru lze objednat za cenu 200.000,-Kč vč.15 % DPH. Kupující hradí pouze daň z nabytí pozemku ve výši 4%, ze stavby se již daň z nabytí nehradí.

Energetická náročnost budovy třída B – velmi úsporná (PENB je k dispozici). Nízké měsíční náklady na energie a provoz.

Poskytujeme profesionální poradenství při prodeji bytů klientům. Zajišťujeme výhodné hypotéční financování klientům pro naše developerské projekty u naší partnerské banky.

Ceny platné dle inzerce.

Bytová jednotka č.7                                                                              Nezávazně rezervováno

Bytová jednotka č.8                                                                              Nezávazně rezervováno

Bytová jednotka č.9                                                                              Prodáno – ve výstavbě

Bytová jednotka č.10                                                                            Prodáno – ve výstavbě

 

 

 

RD_dvojbungalov_pohled_zahrada_(800_x_600)

 

RD o 2 bytových jednotkách Brandýsek, Pod panskou zahradou