DOKONČENO    Nabízíme výstavbu RD bungalovu typu L v Tuchlovicích (lokalita Slovanka, Stochov), okr.Kladno.

Dispozičně jsou přízemní zděné bungalovy navrženy jako 4+kk, s čistou obytnou plochou 91 m2, obývací pokoj + kk (28,3 m2), ložnice (12 m2), pokoj (10,7 m2), pokoj (8,1 m2), koupelna (9,3 m2), WC (1,8 m2), komora (2,2 m2). Pozemky se nachází na jižní stráni s výhledem do krajiny.

Domy jsou navrženy jako úsporné v třídě B (PENB) a jsou z kvalitních materiálů – zděné materiály keramické broušené tvarovky Wienerberger Porotherm Profi 300 mm, zateplení EPS 150 mm, okna s izolačními trojskly, inteligentní elektrické podlahové vytápění s termostaty (celkem 6 ks), vnitřní sádrové omítky, 2x parkování na vlastním pozemku.

Možnost dobudování půdního úložního prostoru.
Půdorys tvaru L – atrium mezi oběma křídly nabízí své velké přednosti – větší soukromí, lepší ochranu před povětrnostními vlivy a dokonalé propojení prostoru domu se zahradou.

Obec Tuchlovice a město Stochov mají plnou občanskou vybavenost a nabízí ideální podmínky pro rodiny s dětmi.
Nachází se zde MŠ, ZŠ, krytý plavecký bazén, prodejna COOP, banka, pošta, lékárna, restaurace, kavárna, cukrárna, lékaři a další obchody a služby. Supermarket TESCO ve Stochově je vzdálený 1 km od lokality. Dopravní dostupnost – do Kladna (10km), do Prahy (25km) s nájezdem na dálnici Praha – Karlovy Vary vzdáleném 2 km od lokality.

Prohlídky referenčních domů v lokalitě výstavby.
Poskytujeme profesionální poradenství při prodeji nemovitostí klientům.
Zajišťujeme výhodné hypotéční financování klientům pro naše projekty u naší partnerské banky

 

RD 1    na pozemku 464 m2       –      Dokončeno

RD 2    na pozemku 474 m2    –       Dokončeno

 

2 RD bungalov L OP 91 m2 – Tuchlovice