rd_stochov_000_var_2RD_Stochov_samostatny RD zahradni pohledRD_Stochov_momentka

DOKONČENO Nabízíme výstavbu menšího projektu samostatných RD (bungalovů) nebo v dvojdomech s kompletním dokončením na jižním okraji města Stochov (k.ú. Tuchlovice, lokalita Slovanka – směr Tuchlovice a Lány), okr.Kladno. Dispozičně jsou přízemní zděné RD (bungalovy) navrženy jako 4+kk, s čistou obytnou plochou 80 m2, obývací pokoj + kk (26,8 m2), ložnice (12,3 m2), pokoj (11,4 m2), pokoj (9,4 m2), koupelna (5,6 m2), WC (2 m2), komora (2,3 m2) s vlastním pozemkem ke každému domu 480 m2. Pozemky se nachází na jižní stráni s krásným výhledem do krajiny. IS a komunikace jsou ve výstavbě a budou dokončeny před dokončením výstavby domů. Domy jsou navrženy jako úsporné v třídě B (PENB) a jsou z kvalitních materiálů – zděné materiály keramické broušené tvarovky Wienerberger Porotherm Profi 300 mm, zateplení EPS 150 mm, okna s trojskly, inteligentní elektrické podlahové vytápění s digitálními termostaty (celkem 6 ks), vnitřní sádrové omítky, 2x parkování na vlastním pozemku. Možnost dobudování půdního úložního prostoru. Výběr vnitřních materiálů – obkladů a dlažeb, zařizovacích předmětů, podlahových krytin a interiérových dveří dle vlastní představy klienta. Klienti po dobu výstavby domu vlastní pozemek. Uvedená cena je za zkolaudovaný dům včetně DPH a vlastního pozemku a platí pro vlastní dokončení interiéru klientem. Město Stochov a sousední obec Tuchlovice mají plnou občanskou vybavenost a nabízí ideální podmínky pro rodiny s dětmi. Nachází se zde MŠ, ZŠ, krytý plavecký bazén, prodejna COOP, banka, pošta, lékárna, restaurace, kavárna, cukrárna, indoor golf, lékaři a další obchody a služby. Hypermarket TESCO ve městě Stochov je vzdálený od lokality 1km. Výborná je dopravní dostupnost – do Kladna (10km), do Prahy (25km) s nájezdem na dálnici Praha – Karlovy Vary vzdáleném 1km od lokality. Vlakové spojení ze Stochova do Prahy 6 – Dejvice a na Masarykovo nádraží. Poskytujeme profesionální poradenství při prodeji nemovitostí klientům. Zajišťujeme výhodné hypotéční financování klientům pro naše projekty.

situace-tuchlovice-otocenasituace-doprava-stochovvlakove-nadrazi-stochov2supermarket-tesco2

 

RD 1     v dvojdomu        OP 92 m2     pozemek  č.15 o výměře 480 m2                              prodáno                         Stavba dokončena.

RD 2     v dvojdomu       OP 92 m2      pozemek č.16 o výměře 480 m2                              prodáno                         Stavba dokončena.

RD 3     samostatný        OP 92 m2      pozemek č.14 o výměře 480 m2                              prodáno                         Stavba dokončena.

RD 4     samostatný            OP 80 m2      pozemek č.13 o výměře 466 m2                          prodáno                         Stavba dokončena.

 

                                                                                                                                                                                                                                                   

 

4 RD Tuchlovice, Stochov – lokalita Slovanka